27 mei 2017

Aanmelden || 7×7 barbecue Mixtoernooi

Op vrijdagavond 16 juni zal het jaarlijkse 7 tegen 7 barbecue toernooi weer worden gehouden op de velden van s.v. Juliana ’32. Na veel geluiden uit het deelnemersveld heeft de organisatie dit jaar gekozen voor een nieuwe opzet. Voor aanvang van het toernooi zullen de teams pas worden samengesteld uit spelers/deelnemers van verschillende elftallen. Zowel spelers van de senioren als vrijwilligers, ouders en natuurlijk trainers/leiders kunnen zich aanmelden om mee te doen tijdens deze gezellige afsluiting van het seizoen.

Opgave gaat individueel en kan worden gedaan op de lijst in de kantine en via toernooi.juliana32@hotmail.com. Kosten voor deelname inlusief barbecue bedragen 5,- euro p.p.
We hopen jullie allemaal te kunnen verwelkomen deze vrijdagavond!