2 juni 2017

Afschrijving laatste contributietermijn seizoen 2016/2017

Eén dezer dagen zal de laatste contributietermijn worden afgeschreven voor de maand juni van seizoen 2016/2017. Let op dat iedereen die zich heeft afgemeld via de ledenadministratie nog wel deze termijn moet voldoen. Deze wordt nog gewoon via de automatische incasso afgeschreven. Dit in verband met de contributieplicht die geldt voor een heel seizoen.

Per 30 juni 2017 zullen de lidmaatschappen van de afgemelde leden automatisch worden beindigd. Daarmee eindigd ook direct de automatische incasso.

Afmelden of overschrijven naar een andere vereniging met een contributieachterstand is niet mogelijk. Leden die een achterstand hebben zullen persoonlijk worden benaderd hierover. Nieuwe leden worden per 1 juli automatisch ingeschreven bij Juliana en zullen dan ook per eind juni de eerste incasso mogen verwachten.

Vragen over aan- of afmelden via de website of ledenadministratie@svjuliana32.nl.