22 oktober 2020

Algemene Ledenvergadering 28 oktober gaat digitaal

Door alle corona-maatregelen hebben we Algemene Ledenvergadering van dit jaar, die gepland stond op 30 september, al een keer uit moeten stellen. We hadden gehoopt om 28 oktober de ALV in ons clubhuis te kunnen doen. Helaas is dit niet mogelijk. We hadden twee opties: 1) de ALV nogmaals uitstellen of 2) een online ALV organiseren. Als bestuur hebben we gekozen voor een online vergadering. Er staan een aantal items op de agenda die we niet langer willen uitstellen. Waaronder het benoemen van nieuwe bestuursleden.

Als het goed is hebben alle leden een uitnodiging per e-mail ontvangen voor deze vergadering. Ben je lid en heb je deze mail niet gehad? Stuur dan even een mailtje naar nieuwsbrief@svjuliana32.nl en we zorgen er voor dat je alsnog de link voor de online vergadering ontvangt.