29 september 2020

ALV op 30 september gaat niet door

Gisteravond hebben wij naar de persconferentie van Mark Rutte gekeken over de maatregelen rondom het corona-virus. Hierbij hoorde we dat dinsdagavond om 18.0ouur de sportkantines moeten sluiten. Ook is het maximaal aantal personen dat binnen samen mag komen teruggeschroefd naar 30 personen. Deze maatregelen zorgen er voor dat wij als bestuur moeten besluiten om de Algemene ledenvergadering, die gepland stond voor woensdagavond 30 september, niet door te laten gaan.

Het bestuur zal op zeer korte termijn bij elkaar komen om de nieuwe maatregelen door te spreken. Hierbij zal gekeken worden naar de mogelijkheden om de ALV alsnog door te laten gaan op korte termijn. Uiteraard binnen de maatregelen die gisteravond zijn medegedeeld.

Wij houden jullie op de hoogte.