11 juni 2024

As. zaterdag finale nacompetitie: Juventa 12 – S.v. Juliana 1

Aanstaande zaterdag staat er een zeer belangrijke wedstrijd op het programma voor Juliana 1. De finale in de nacompetitie om alsnog te kunnen promoveren naar de 3e klasse. Deze finalewedstrijd tegen Juventa 12, die strijdt tegen degradatie, vindt plaats op neutraal terrein. De KNVB heeft hiervoor Sportpark ’t Wooldrik in Borne aangewezen, oftewel het complex van BVV Borne.

Omdat het voor ons zo een belangrijke wedstrijd is kunnen we alle support gebruiken en willen we daarom zo veel mogelijk supporters oproepen om ons eerste elftal aan te komen moedigen.

Juventa 12 – Juliana 1 
Zaterdag 15 juni, 14.30uur
Sportpark ’t Wooldrik (BVV Borne)

 

Als de uitslag voor ons positief is. En we hiermee dus promoveren naar de derde klasse. Zal er, zodra het elftal terug is op onze club, een feestje worden gevierd in ons eigen clubhuis.