Cash voor Goede Doel Hasselo
17 september 2017

Cash voor Goede Doel Hasselo

Spaar je ook mee voor het passend voetbal bij de actie Cash voor het Goede Doel in Hasselo?

 

Winkelen én je favoriete Goede Doel, namelijk passend voetbal Hengelo sv Juliana steunen? Van zaterdag 16 september tot en met zaterdag 28 oktober 2017 maakt winkelcentrum Hasselo dat mogelijk met de actie ‘Cash voor het Goede Doel’. In totaal is er maar liefst € 10.000,- te verdelen.

Tien Goede Doelen doen mee aan deze actie. Eén van deze doelen is onze eigen passend voetbalteam. Deze doelen kunnen, dankzij de voorkeur van de winkelende consument, sponsorgeld binnenhalen. Want voor iedere € 5,- die een consument tussen zaterdag 16 september en zaterdag 28 oktober bij de winkels in winkelcentrum Hasselo besteedt, krijgt deze een Hasselo munt. De munten (met een maximum van tien munten per besteding) kunnen tijdens de actieperiode in de inleverdisplay van het favoriete Goede Doel worden gestopt. De inleverdisplays staan opgesteld in de passage voor de HEMA. Pro rato worden de bijdrages aan de Goede Doelen toegekend. Dus hoe meer munten een Goed Doel in de inleverdisplay krijgt, des te meer sponsorgeld deze na afloop ontvangt; je hebt dus direct invloed op ‘Cash voor het Goede Doel’.

 

De tien deelnemende partijen

De tien deelnemende Goede Doelen zijn Dierenambulance Hengelo – Werkgroep Paddentrek Hengelo – Zonnebloem afd. Hasseler Es-Slangenbeek – Invaliden Sport Vereniging Hengelo e.o. – Stichting KiKa – Welzijn Ouderen Deurningen – Sportvereniging WRSH – Niet aangeboren Hersenletsel Hengelo – Stichting Kleine Kracht en Passend voetbal Hengelo (sv Juliana ’32).

 

Presentaties

Op iedere zaterdag gedurende de actie presenteren één of meer Goede Doelen zich in het winkelcentrum; dé kans om kennis te maken met uw favoriete Goede doel! Op zaterdag 14 oktober presenteert passend voetbal Hengelo sv Juliana’32 zich.

 

De definitieve sponsorbedragen worden op feestelijke wijze in het winkelcentrum bekend gemaakt op zaterdag 4 november om 11.00 uur. Kunnen wij op jouw muntje(s) rekenen? Help je ons passend voetbalteam een zo hoog mogelijk sponsorbedrag te ontvangen?