Contact

Lid worden?

Je kunt heel eenvoudig online het aanmeldingformulier invullen en versturen.

Vragen?

Via onderstaand contactformulier kun je contact met ons opnemen, of je kunt een mailtje sturen naar één van de hieronder genoemde personen.

Ons adres

Bezoekadres (geen post):
Zwavertsweg 108
7552 ML Hengelo
Kantine:
074-2422578

Correspondentie:
Postbus 494
7550 AL Hengelo

Contactformulier

Hoofdbestuur

Karel van der Weert
Secretaris/interim-voorzitter
a.vanderweert@home.nl
06-14023379
Harry ter Braak
Penningmeester
h.terbraak61@gmail.com
06-37417558
Hans Grobbe
Jeugdvoorzitter
hgrobbe56@gmail.com
06-28238221
Patricia van Straaten
Wedstrijdsecretaris, Lagere senioren
wedstrijden@svjuliana32.nl
06-23707409
Gerben Prins
Ledenadministratie
ledenadministratie@svjuliana32.nl
06-41330101
Eric Jan van Erven
Kantinebeheer
ejve@home.nl
Eric Huiskes
Sponsorcommissie

Jeugdcommissie

Hans Grobbe
Jeugdvoorzitter
hgrobbe56@gmail.com
06-28238221
Patricia van Straaten
Wedstrijdsecretaris Jeugd
wedstrijden@svjuliana32.nl
06-23707409
Oscar van Dalen
Technisch Jeugd Coördinator
van_dalen_oscar@hotmail.com
06-47390080
Gerben Grobbe
Technisch Jeugd Coördinator
gjgrobbe@gmail.com
06-53504464
Wieke Veenstra
Coördinator Jeugd
w.veenstra@me.com
06-37616158
Roy Hakkenbroek
Algemeen lid
royco30@hotmail.com
06-48370914

Juliana 1

Marcel Degenaar
Hoofdtrainer
mdegenaar@bruggerbosch.nl
0623168515
Nieck Rörink
Assistent trainer
0653740980
Tom Koers
Keeperstrainer
0652431883
Marijn Rigterink
Hersteltrainer / fysiotherapeut
0641748871
Richard Halfwerk
Assistent scheidsrechter
0641624495

Juliana 2

Ron van Breemen-Schneider
Trainer/Coach
r.mvbreemen-schneider@online.nl
06-39548413
Mark Buikema
Leider
mark@buikema.nl
0640899215

Juliana 4

Wietze Stuurman
Trainer/Leider
stuurfiets@live.nl
06-39248264

Juliana 5

Ronald Prins
Leider
rpivd@home.nl
06-13233320
Ruud van Dellen
Scheidsrechter

Juliana JO10-1

Renaldo Kuper
Trainer/Coach
renaldokuper@home.nl
06-51776889
Wieke Veenstra
Coördinator
w.veenstra@me.com
06-37616158
Oscar van Dalen
Keeperstrainer
van_dalen_oscar@hotmail.com
06-47390080

Juliana JO11-1

Mike Borst
Trainer/Coach
mkborst@ziggo.nl
06-29401700
Sam van der Ploeg
Trainer/Coach
sam_vanderploeg@hotmail.com
06-48490900
Herman Groeneveld
Leider
hgroeneveld1994@kpnmail.nl
06-27189084
Wieke Veenstra
Coördinator
w.veenstra@me.com
06-37616158
Oscar van Dalen
Keeperstrainer
van_dalen_oscar@hotmail.com
06-47390080

Juliana JO13-1

Renaldo Kuper
Trainer/Coach
renaldokuper@home.nl
06-51776889
Sabine Bröking
Leider
sabine.broking@home.nl
06-50430903
Brian Bosscha
Grensrechter
06-13033093
Wieke Veenstra
Coördinator
w.veenstra@me.com
06-37616158
Oscar van Dalen
Keeperstrainer
van_dalen_oscar@hotmail.com
06-47390080

Juliana JO7-1

Rob Moes
Leider
robeninger@kpnmail.nl
06-10112391
Johnny van de Giessen
Leider
jvdgiessen@home.nl
06-28140803
Wieke Veenstra
Coördinator
w.veenstra@me.com
06-37616158

Juliana JO7-2

Gijs Kollenaar
Trainer
gijskollenaar@gmail.com
0627474127
Kaylee Bus
Trainster
kayleebus@home.nl
0641748835
Wieke Veenstra
Leider/Coördinator
w.veenstra@me.com
0637616158

Juliana JO9-1

Justin Halfwerk
Trainer/Coach
justin-h@live.nl
06-15433718
Matthijs Kuyper
Leider
matthijs.kuyper@home.nl
06-21143200
Herman de Lange
Leider
hermandelange4@gmail.com
06-12319070
Wieke Veenstra
Coördinator
w.veenstra@me.com
06-37616158
Oscar van Dalen
Keeperstrainer
van_dalen_oscar@hotmail.com
06-47390080

Juliana Vrouwen

Henk Drenth
Trainer/Coach
h.drenth@home.nl
06-53610009
Korine Grobbe
Leidster
kgrobbe22@gmail.com
06-44221552
Mirjam Hermann
Leidster
mirjamhermann@profamilio.nl
06-20734336
Hans Hermann
Grensrechter
hermann13@profamilio.nl
06-24734802
Rens van der Meer
Materiaalbeheer
Machteld Wolthoff
Mental-Coach

Passend voetbal

Karel van der Weert
a.vanderweert@home.nl
0742439958
Janine Vet
Coördinator, trainer
passendvoetbal@svjuliana32.nl
0644710938
Daan Peters
Trainer
daan215peters@icloud.com
0622316286

TIC-training

Sven Padberg
TIC-Trainer
sven_fct@hotmail.com
06-41456269