28 april 2016

Coördinatie en techniektrainingen seizoen 2016/2017

Al ???????????????????????????? het gehele seizoen wholesale mlb jerseys is de jeugdcommissie bezig met het op poten zetten van coördinatie wholesale nfl jerseys en techniektrainingen. Will Daar waar cheap jerseys in eerste instantie de trainers cheap jerseys van de jeugd enkele workshops hebben gehad over het verwerken van coördinatie en techniektraining in de séta normale training zijn er de plannen om dit volgend jaar uit te breiden en verder te waarborgen binnen Hair de jeugd van Juliana ’32.

De afgelopen periode zijn er gesprekken geweest met een UX potentiële techniektrainer. Het doel is dat in cheap mlb jerseys iedergeval alle jeugd seizoen van F t/m C (JO8 t/m JO15) deze techniek en coördinatie trainingen gaan krijgen. Hoe dit voor alle team georganiseerd Halfwerk gaat worden zal in de komende trainer weken bekend worden.