24 april 2017

Derbydag uitstekend verlopen, eindstand 0-0

Afgelopen zaterdag werd de wedstrijd Juliana-Wilhelminaschool gevoetbald. Niet zomaar een wedstrijd, maar een heuse Hengelose derby en dus was er veel georganiseerd voor deze dag. Sponsoren waren uitgenodigd en buiten was een grote bakplaat aanwezig om de supporters te voorzien van de nodige versnaperingen. Ook was er tijdens de wedstrijd een uitgebreidere veldverloting dan normaal bij thuiswedstrijden.

Na de wedstrijd was er een gezellig feest met DJ Marco, waarmee de dag werd afgesloten. Afgaande op de reacties van iedereen was dit een dag die zeker voor herhaling vatbaar is. De wedstrijd zelf eindigde uiteindelijk doelpuntloos. In de eerste helft waren beide ploegen nog wel dreigend met schoten op de paal en enkele minder grote mogelijkheden. Na de pauze ontspon zich een echte strijd, maar doelpunten zouden er niet vallen.

Uiteindelijk mogen we zeker spreken van een geslaagde dag!

DJ Marco sloot de middag gezellig af

Ongeveer 400 mensen bezochten de eerste derby op Sportpark Groot Driene

Vandaag werd er gewerkt met de verkoop van munten

Drukte in ons clubhuis