23 januari 2022

Erik Hellegers nieuwe hoofdtrainer Juliana 1 vanaf komend seizoen

Afgelopen week heeft Erik Hellegers zijn handtekening gezet. Met ingang van komend seizoen 2022-2023 zal hij Stijn Kistemaker opvolgen als hoofdtrainer van ons eerste elftal. Wij zijn als club erg blij met de komst van Erik. Hij heeft een lange staat van dienst in het amateurvoetbal bij onder andere Achilles ’12, Eilermark, vv Glanerbrug, AJc ’96 en zijn huidige club Sportlust Glanerbrug. Met AJc ’96 wist hij in het seizoen 2018/2019 nog promotie af te dwingen naar de 3e klasse zaterdag. Erik voetbalde zelf onder andere bij DETO en Epe (Duitsland).

“We zijn heel blij dat we met Erik een ervaren trainer hebben binnengehaald. Daarmee stappen we wel wat af van ons eigen beleidsplan, waarin we graag werken met jonge, startende trainers, maar na overleg met de groep en het bestuur, vinden we dat Erik de juiste persoon is voor dit team. Hij is een trainer die hamert op fitheid, teambuilding en daarmee ook op plezier. Met name fitheid weet ik uit eigen ervaring!” aldus Gerben Prins, teamcoördinator Team Voetbal. “We zetten nu eerst alles in het teken van dit seizoen. Om zo hoog mogelijk te eindigen en mooi af te sluiten met Stijn. Uiteraard kijken we daarnaast ook alvast vooruit naar volgend seizoen.”

We heten Erik van harte welkom bij Juliana en wensen hem heel veel succes en plezier!