22 februari 2024

Erik Hellegers verlengt als hoofdtrainer Juliana 1 voor twee seizoenen.

Het seizoen 2023/2024 is nog in volle gang, maar als club kijken we alvast vooruit naar volgend seizoen. Op dit moment draait het eerste elftal goed mee bovenin de vierde klasse. Vanuit de club willen we deze lijn doorzetten en gaan we graag door met de hoofdtrainer Erik Hellegers. Gelukkig hebben we een akkoord kunnen bereiken met Erik om nog twee seizoenen door te gaan als hoofdtrainer, met een optie voor nog een derde seizoen. Erik gaat hiermee zijn 3e seizoen in als hoofdtrainer van onze club.

“Rond de feestdagen hebben we positieve gesprekken gehad om de samenwerking door te zetten. We willen graag doorbouwen, vandaar dat we voor een verlenging van 2 seizoenen zijn gegaan. We zijn als club heel blij dat Erik bij ons blijft en gaan alles op alles zetten om dit seizoen om de bovenste plaatsen mee te doen.” aldus Gerben Prins, Teamcoördinator Team Voetbal. Woensdagavond is samen met Peter Rosendal en Erik Hellegers het contract getekend.

Wij zijn heel blij met deze overeenstemming. Wij wensen Erik (en de staf) heel veel succes!