13 mei 2024

Gezocht: Trainer en begeleider voor JO14

Voor volgend seizoen zijn wij als club op zoek naar een trainer en begeleider voor onze JO14.

Helaas stoppen Renaldo en Rob komend seizoen als trainer en begeleider van het JO14 elftal. Daarom zijn we op zoek naar twee personen die samen deze taak op willen pakken. Het is niet nodig om diploma’s te hebben. Hierin begeleiden we je graag als club. Het gaat er vooral om dat je plezier hebt en dit meeneemt in de trainingen.

Dus heb jij volgend seizoen tijd en zin om een enthousiaste groep te trainen en plezier te laten hebben in het voetbal? En ben jij beschikbaar op dinsdag en donderdag voor de trainingen en op zaterdag voor de wedstrijden? Dan zoeken we jou!!

Heb je interesse of wil je nog meer weten? Neem dan even contact op met Martijn Kalter of Michel Dogger via jeugd@svjuliana32.nl of met Gerben Prins via voetbal@svjuliana32.nl