11 april 2018

Hé Scheids bedankt voor de wedstrijd!

Natuurlijk zijn wij erg blij met alle scheidsrechters die nu al regelmatig wedstrijden fluiten! Voor reeds actieve scheidsrechters geldt dat we natuurlijk graag aan jullie behoeften willen voldoen! Een specifieke doelgroep fluiten? Misschien wel het volgen van een scheidsrechterscursus? Of juist meer wedstrijden willen fluiten? Als je hem hebt ingevuld kunnen wij de wensen inventariseren!

Maar we zijn ook zeker altijd op zoek naar nieuwe talenten die wedstrijden van zowel jeugd als senioren willen fluiten! Nog geen scheidsrechter? Maar het lijkt je wel leuk om het te gaan doen? Al vanaf 12 jaar kan je aan de slag als scheidsrechter! We helpen je natuurlijk op gang, eventueel met een cursus die door de KNVB gegeven kan worden.

Om zowel het nieuwe talent als de reeds actieve scheidsrechter te kunnen bedienen met cursussen en aanstellingen op maat hebben we de volgende digitale enquete opgesteld.

Dus of je nou al wedstrijden fluit, of intresse hebt om dit te gaan doen? Vul snel de link in, fluitje van een cent!

 

 

https://goo.gl/forms/mbxegrQioNYcUfc53