6 januari 2022

In memoriam: Harm Spans

Afgelopen week bereikte ons het trieste nieuws dat een van onze trouwe leden is overleden. Harm Spans overleed op 30 december op 79 jarige leeftijd.

Harm was voornamelijk bekend binnen onze club als begeleider van het eerste elftal. Seizoenenlang heeft hij zich in deze rol ingezet. Harm  hield zich bezig met het opvangen van nieuwe jongens, de administratie (opstelling, wissels en doelpunten) en vele andere randzaken. Hierbij vielen vooral zijn correctheid en rust op, waarmee hij menig hoofdtrainer (en voetballer) tot bedaren wist te brengen. Na zijn afscheid als begeleider in 2009, bleef Harm altijd aanwezig langs de lijn als supporter.

We zullen zijn aanwezigheid op onze club enorm missen.
We wensen zijn familie heel veel sterkte met dit verlies!