7 mei 2017

Informatie bijeenkomst jeugd – Seizoen ’17-’18

Op maandagavond 29 mei is er om 20:00 voor alle ouders en spelers van de Juliana ’32 jeugd en andere geïnteresseerden een informatie bijeenkomst. Deze informatie bijeenkomst organiseert de jeugdcommissie om duidelijkheid te verschaffen over enkele zaken voor het volgende seizoen. Zowel voor teamindelingen en begeleiding van de teams die op het grote veld gaan spelen, JO15-1 en JO12-1. Als ook de teams die op de kleinere velden gaan spelen; JO11-1, JO10-1, JO9-1 en natuurlijk de Juliana ’32 mini’s.

Daarnaast zal het gaan over de vernieuwingen die de KNVB heeft doorgevoerd en nog gaat doorvoeren voor de jongste jeugd. Kleinere velden en andere aantallen spelers in het veld. Ook is er voor het volgende seizoen een nieuwe speeldagen kalender, later beginnen & langer door spelen, maar ook een flexibele winterstop. Hoe het er uit gaat zien dat zullen we u allemaal laten zien en uitleggen tijdens de bijeenkomst. Natuurlijk zijn alle ouders/spelers van harte uitgenodigd, maar ook alle andere geïnteresseerden, wees welkom!

 

Maandag 29 mei, 20:00uur in het jeugdhonk van s.v. Juliana ’32

https://www.facebook.com/events/1877871262238821/