4 januari 2018

Jan Meulenkamptoernooi 2018

Het jaarlijkse Jan Meulenkamptoernooi 2018 zal dit jaar plaats vinden op zaterdag 6 januari. Aanvang: 10:45 met de live loting in de kantine waarna de eerste wedstrijden om 11:30uur zullen beginnen. Bij afgelasting zal dit verplaatst worden naar zaterdag 13 januari.

Wij als toernooicommissie van Juliana ’32 verwachten natuurlijk dat alle senioren teams weer aanwezig zullen zijn, kan je geen team op de been brengen meld dit dan uiterlijk zaterdag 16 december op onderstaand mailadres.

Er zal ook een uitnodiging gaan naar Eric Groot Roessing als leider van team Old Stars. Spelers van dit team mogen alleen bestaan uit leden of oud leden van Juliana ’32.

Tevens zal er een uitnodiging gaan naar Berthil Schapelhouman als leider van Oud Juultje 3 die in 2016  als laatste het Jan Meulenkamp toernooi wisten te winnen. Dit team mag uitsluitend bestaan uit leden of oud leden van Juliana.

Gezien de loting voorafgaande aan het toernooi zal worden gericht, is er nog geen speelschema bekend. De eerste wedstrijden zullen om 11:30 uur aanvangen en de finale is gepland voor 14:45uur.

Blijf ook op de hoogte van het Jan Meulenkamptoernooi via de eventpagina op facebook

Namens de toernooi commissie van Juliana, Korine Grobbe.

email: toernooien@svjuliana32.nl

tel: 0644221552