12 maart 2023

Jeugd S.v. Juliana ’32 scoort voor Kika

Op zaterdag 8 april nemen onze spelers van JO9 en JO10 deel aan een jeugdtoernooi bij BSC Unisson. Dit toernooi wordt georganiseerd om geld op te halen voor KiKa. Joris, een 9 jarige speler van BSC Unisson strijdt op dit moment tegen kanker.

Naast deelname aan dit toernooi willen wij ook steun betuigen door geld in te zamelen voor KiKa. Dit gaan we doen door middel van een penalty shootout te houden. Hierbij zullen de spelers van JO-9 en JO-10 het opnemen tegen de keepers van Juliana 1. Dit zal plaatsvinden op donderdagavond 30 maart op ons sportpark.

Doneer jij ook?
Per gescoorde penalty proberen de jeugdleden geld in te zamelen. En ook jij kunt doneren. Via onderstaande button kom  je in een formulier waarin je kunt aangeven wie van onze spelers je wil steunen en hoeveel je wil doneren per gescoorde penalty. Het is mogelijk om hierbij een maximaal bedrag in te vullen.