28 juni 2018

Jeugdleden genieten volop tijdens Jeugdkamp

Na 6 jaar werd er dit jaar weer een jeugdkamp georganiseerd. Op vrijdag 22 juni verzamelden de ruim 50 aangemelde jeugdleden zich in de kantine. Bij binnenkomst ontving iedereen een T-shirt van het jeugdkamp en werden de slaapplekken uitgekozen en klaar gemaakt. Het kamp werd afgetrapt met een intern voetbaltoernooi. De teams werden zo samengesteld dat er van alle leeftijden iemand in het team zat. Er werd enthousiast en sportief samen gevoetbald. Plezier stond voorop, al was winnen ook best leuk. Na deze ‘aftrap’ was het na een korte pauze tijd voor het volgende onderdeel. De jongste leden gingen in groepjes door de wijk met een fotospeurtocht en na afloop levend tafelvoetbal. De oudere leden begonnen met levend tafelvoetbal, waarna ze ook de wijk in gingen voor een oriëntatiesmokkeltocht. Na afloop van de activiteiten was er voor iedereen nog een hapje en een drankje om de eerste dag van het jeugdkamp af te sluiten. Het bleef nog lang gezellig op de slaapplekken.

Zaterdagochtend stond er een lekker en goed verzorgd ontbijt klaar voor iedereen. Met een volle buik werden de slaapplekken opgeruimd en vervolgens werd iedereen opgesteld voor een groepsfoto. Daarna was er weer tijd voor sportiviteit met een (voetbal)spelcircuit met 8 onderdelen, die begeleid werden door selectiespelers uit het eerste elftal. Er waren spellen als knotshockey, bowlingvoetbal, rokjesvoetbal, lasergamen, trampolinespringen en een behendigheidsparcours. Na afloop van dit circuit was iedereen best hongerig geworden en stond er patat met een snack klaar. Ook kwam Franky’s Ijscokar nog op bezoek voor een heerlijk toetje. Toen iedereen weer bijgekomen was stonden de taxi’s klaar om de jeugdleden naar het Hulsbeek te breken. Ook hier was weer van alles te doen voor de jeugdleden. Chillen aan het water, beachvolleybal spelen, lasergamen in het bos of lekker het water in. Het was stralend weer dus iedereen genoot er van. Moe maar voldaan werd er aan het einde van de middag terug gekeerd naar Sportpark Groot Driene. Ter afsluiting stond er hier voor iedereen een broodje knakworst met drinken klaar in de kantine. Uiteindelijk werden de jeugdleden weer opgehaald en kunnen we terugkijken op een super geslaagd Jeugdkamp.

Vrijwilligers, jeugd, sponsoren en ouders bedankt!

Alle foto’s zijn hier te bekijken.