20 mei 2017

Jeugdtoernooi groot succes!

Afgelopen zaterdag hebben op sportpark Groot-Driene onder prachtige omstandigheden bijna 40 teams gestreden op ons jaarlijkse toernooi! In de ochtend streden de JO7, JO9 en teams van het passendvoetbal om de prijzen. ’s Middags waren het de jongens van de JO11 die hun kwaliteiten tentoon stelden op de velden!

Momenteel is de organisatie nog druk aan het evalueren maar natuurlijk willen wij alle teams danken voor de sportieve deelname aan ons toernooi! Natuurlijk willen wij jullie bij deze alvast uitnodigen voor het toernooi van volgend jaar, zeker de winnaars willen wij uitdagen om hun titel te verdedigen.

Op een later tijdstip volgt het uitgebreide verslag en zullen de foto’s worden gepubliceerd. De ruim 1500 foto’s zullen echter eerst moeten worden uitgezocht.

 

Toch alvast even een speciale aandacht voor de toernooi winnaars:
JO11 – Wilhelminaschool JO11-2
JO9 – BWO JO9-3
JO7 – Berghuizen JO7
PV – Enschede