25 juni 2020

Jeugdtrainer gezocht voor JO11-1

Voor ons JO11-1-team zijn we op zoek naar een trainer. Lijkt het jou leuk om aan de slag te gaan met een groep enthousiaste voetballers in de leeftijd 10-11 jaar, lees dan snel verder.

De JO11-1 traint op dinsdag en donderdag van 18.00-19.00 uur en speelt iedere zaterdagochtend een wedstrijd. We gaan er van uit dat de trainer op dinsdag/donderdag de trainingen leidt en het zou fijn zijn als de trainer ook zaterdag bij de wedstrijden aanwezig kan zijn. Verder zijn we op zoek naar een enthousiaste trainer die van voetbal houdt. Ervaring in het geven van training is een pré, maar geen vereiste. Vanuit de club bieden wij de mogelijkheid om een opleiding te volgen tot jeugdtrainer.

Bij S.v. Juliana ’32 staat plezier en ontwikkeling hoog in het vaandel. De jeugd op een leuke, sportieve manier bezig laten zijn met het spelletje voetbal. Uiteraard wel met het nodige fanatisme om een sportief zo goed mogelijk resultaat neer te zetten.

Heb je interesse of wil je meer weten?
Neem even contact op met Oscar van Dalen van Team Jeugd via het e-mailadres jeugd@svjuliana32.nl