18 maart 2024

JO8-1 Kampioen!

Na de winterstop zijn de spelers op 11 januari met  training begonnen om aan de voorjaars competitie te beginnen.Allen hadden zin om weer een balletje te  trappen en om elkaar te zien.De eerste wedstrijd in Tubbergen boekten we onze eerste winst, het werd 2-9.Door het spelplezier van het team werden de andere wedstrijden ook met winst afgesloten en één gelijkspel.16 Maart stond het te  gebeuren. De kampioenswedstrijd.De spanning was duidelijk voelbaar en in de eerst helft was er nog geen doelpunt gescoord. In de 2e helft nam Loïs het eerste doelpunt voor haar rekening, de spanning was eraf en de eindstand werd 5-1.Het kampioenschap werd gevierd dmv rood wit blauwe fakkels en kinder champagne en een patatje in de kantine.

 

Jongens en meiden van JO8- van harte gefeliciteerd met deze topprestatie!