10 januari 2020

Juliana 1 en Old Stars streden wederom om winst Jan Meulenkamptoernooi.

Na de jaarwisseling meldden zich zeven teams op zaterdag 4 januari in de kantine voor het jaarlijkse Jan Meulenkamp-toernooi, het voormalige Snertoernooi. Een prachtige traditie, vernoemd naar oprichter Jan Meulenkamp, die ons vorig jaar helaas is ontvallen.

Na de live-loting werden de eerste wedstrijden gespeeld op Sportpark Groot Driene. Elk seniorenteam van Juliana was aanwezig, maar daarnaast zagen we ook oude bekenden terug. Oud Juultje 3 en de Old Stars (Oud-Juliana) bonden nog eens de kicksen onder om hun kunsten te vertonen. Tussen de wedstrijden door was er uiteraard ruimte voor de snert.

Zoals vooraf verwacht behaalde Juliana’32 1 de finale en kwam het daarin uit tegen de Old Stars. De jonkies probeerden met man en macht de defensie van de oudjes te slechten, maar wisten hier niet in te slagen. Strafschoppen brachten uiteindelijk de beslissing, en die namen de ervaren mannen het beste. Daarmee wisten de Old Stars voor het derde jaar op rij beslag te leggen op de schaal.