20 september 2018

Juliana Dames loten Hengelose Derby in poulefase TukkerCup

Ons Dameselftal neemt dit jaar deel aan de TCPM TukkerCup. De Champions League voor Twentse amateurclubs. Voor het damestoernooi strijden wij samen met 15 andere teams om de TukkerCup. Woensdagavond 19 september vond de loting plaats in de Grolsch Veste in Enschede. Tijdens de loting werd de indeling in poules bekend gemaakt.

Namens onze vereniging waren de trainers van de Dames en twee speelsters aanwezig. Zij kregen te horen dat de Dames het in de poulefase op moeten nemen tegen Berghuizen, Avanti Wilskracht en het Hengelose Wilhelminaschool. Alle poulewedstrijden worden voor de winterstop gespeeld. Hopelijk lukt het de dames om door de breken tot de finales na de winterstop en de finale te spelen op 1 juni 2019.

Het exacte speelschema is nog niet bekend. Hou de website in de gaten voor de speeldata en kom onze dames aanmoedigen.