19 november 2016

KAMPIOEN!! Juliana ’32 JO11-1

Vandaag wisten de jongens van Juliana ’32 JO11-1 het kampioenschap te behalen. Het team speelden hun eigen wedstrijd uit tegen de jongens van Victoria ’29 in Enschede en wist deze met 0-6 te winnen. Terwijl de concurrentie, Sparta Enschede, al eerder die ochtend 4-4 gelijk hadden gespeeld. Door dit punten verlies zou Juliana ’32 bij een overwinning kampioen zijn, zo wist trainer Mike Borst al tijdens de wedstrijd. Echter was dit voor de spelers nog niet duidelijk.

Na de wedstrijd werden de jongens op de hoogte gebracht van het behaalde kampioenschap en kregen de jongen, de begeleiding en aanwezige ouders de felicitaties!

Aanstaande zaterdag zal dit kampioenschap pas echt gevierd worden tijdens de laatste competitie wedstrijd thuis tegen Tubantia (10:30uur). Na de wedstrijd van de JO11-1 zullen de jongens gehuldigd worden door de club. Dit zal gebeuren voor afgaande aan de wedstrijd Juliana ’32 1 – Marienberg 1.

Programma huldiging; zaterdag 26 november
13:15 Verzamelen in de kantine, voor opening van de huldiging
14:00 Spelers maken zich klaar voor huldiging op het veld.
14:20 Huldiging voorafgaande aan de wedstrijd en maken kampioensfoto
15:15 Penalty shoot-out tegen keeper Juliana ’32 1e

Huldiging kampioensteam Juliana ’32 JO11-1

 Uitnodiging kampioenschap huldiging – Spelers, Ouders, familie