26 februari 2019

Met S.v. Juliana ’32 naar FC Twente – FC Dordrecht

Ons Team Jeugd heeft samen met FC Twente een leuke actie voor al onze leden, familie en andere bekenden van de club. Iedereen die verwant is met S.v. Juliana kan samen met het hele gezin een bezoekje brengen aan FC Twente. Dit kan op vrijdagavond 5 april. Als de wedstrijd uit de keukenkampioendivisie van FC Twente tegen FC Dordrecht op het programma staat.

Als lid van Juliana kun je voor €10,- een kaartje voor jou en je familie/vrienden kopen. Ook voor ons als club krijgen wij van FC Twente per verkocht kaartje een kleine bijdrage en per alle 10 verkochte kaarten een Derbystar Voetbal.

Lijkt het jou leuk om mee te gaan?
Meld je dan snel aan via jeugd@svjuliana32.nl
Vermeld in het mailtje je voornaam, achternaam, e-mailadres en het aantal personen dat mee wil.
Doe dit voor 29 maart, dan weten we zeker dat er een kaartje voor jullie is.

Wie? Iedereen die verwant is met S.v. Juliana ’32
Wat? Wedstrijd FC Twente – FC Dordrecht
Wanneer? Vrijdagavond 5 april, 20.00uur
Waar? Grolsch Veste, Enschede