24 november 2016

Mini’s; “Belangrijk dat we blijven trainen”

Komende zaterdag 26 november zal er voor de mini’s een speciale training op de rol staan. Het is namelijk de laatste buiten training van 2016, wat zeg ik het is de laatste training van 2016. Om het jaar in stijl af te sluiten hebben de trainers Gijs, Kirsten en Kaylee een speciale ouder/kind training ontworpen. Nog één keer de buiten schoenen aan om daarna van een korte winterstop te kunnen gaan genieten.

Korte winterstop? Ja zeker! De winterstop zal voor de mini’s slechts enkele weken zijn. Omdat we het belangrijk vinden dat ook deze jongste groep kan blijven trainen is er in de winterperiode een gymzaal gehuurd. We kunnen deze gymzaal gebruiken van 14 januari tot 18 februari onder de gebruikelijke tijden van 10:00 tot 11:00. Zo kunnen ook de mini’s in de winterperiode lekker blijven voetballen! De gymzaal waar we in de winterperiode gebruik van maken is de hal aan de Anton Brucknerstraat 18. Natuurlijk zijn ook nieuwe jongens en meisjes van harte uitgenodigd om aan te sluiten en een keer en proeftraining mee te doen!