13 december 2016

Na de winter; de start van JO9-2!

In de voorbije weken hebben we bij Juliana ’32 een groei gezien bij de jongste jeugd, de JO9. Dit heeft er in geresulteerd dat in de laatste wedstrijden de JO9-1 soms met wel 12 spelers een wedstrijd wilde gaan spelen. Gelukkig zijn er onlangs productieve en opbouwende gesprekken geweest met zowel de trainers van de JO9, trainers van de mini’s en de jeugdcommissie, waaruit een nieuw team het gevolg is.

Alle ouders van de betrokken spelers zijn middels gesprekken op de hoogte van de gang van zaken en mogelijke gevolgen. Verder zal er op woensdag 14 december om 18:00uur een ouder bijeenkomst zijn in de kantine van s.v. Juliana ’32. Tijdens deze bijeenkomst zal de begeleiding worden voorgesteld en zullen enkele afspraken worden gemaakt over de gang van zaken rond wedstrijden & trainingen. Hiervan hebben alle ouders reeds een uitnodiging ontvangen.

Teampagina s.v. Juliana ’32 JO9-2