30 december 2023

Nieuwjaarsreceptie na Jan Meulenkamptoernooi

Het nieuwe jaar staat weer voor de deur en dat betekent dat we traditiegetrouw weer met elkaar willen proosten op het nieuwe jaar. Dit jaar houden we onze nieuwjaarsreceptie na het jaarlijkse Jan Meulenkamptoernooi, ook wel bekend als het snerttoernooi, op zaterdag 6 januari.

Jan Meulenkamptoernooi
Het Jan Meulenkamptoernooi (snerttoernooi) wordt afgetrapt om 11.30uur en zal duren tot ongeveer 15.00uur. Hierin nemen de senioren teams het tegen elkaar op om de eerste titel van 2024 in de wacht te slepen. Na afloop van de wedstrijden wordt er een gezellige derde helft georganiseerd in ons clubhuis met een optreden van Michael Pigge.

Nieuwjaarsborrel/huldiging jubilarissen
Vanaf 16.00uur houden we, tijdens deze derde helft, onze nieuwjaarsreceptie om samen te proosten op het nieuwe jaar. Alle leden, vrijwilligers en sponsoren zijn hiervoor van harte uitgenodigd! Om 17.00uur zullen we onze jubilarissen in het zonnetje zetten.