22 december 2016

Oliebollen zaalvoetbal toernooi

Het kan u de afgelopen weken eigenlijk niet zijn ontgaan, maar volgende week donderdag (29 december) zal de eerste editie van het Oliebollentoernooi plaats vinden in sporthal Veldwijk (FBK Stadion). Voor dit toernooi hebben zowel jeugd als seniorenleden zich kunnen opgeven om mee te doen. Voor de senioren geldt dat er momenteel geen plekken meer zijn voor nog meer deelnemende teams, voor de diverse jeugdgroepen is er nog wel plek!

Graag presenteren wij u, het aller eerste programma boekje van het “Oliebollentoernooi 2016”. In het boekje vinden jullie zowel programma’s, als deelnemende teams en toernooireglementen.

Wij hopen u natuurlijk allemaal te kunnen begroeten, op donderdag 29 december in sporthal Veldwijk! Download: oliebollentoernooi-programma-boekje

Poster Oliebollentoernooi 2016