30 december 2023

Oliebollentoernooi voor de jeugd wederom groot succes

Zo aan het einde van het jaar stond ook dit jaar wederom het oliebollentoernooi op het programma. Donderdag 28 december was Sporthal Veldwijk  afgehuurd voor een potje zaalvoetbal met de jeugdelftallen.

De middag begon met de jongste jeugd en werd afgesloten door de oudere jeugd. De teams werden gemixt en kregen allemaal een land als teamnaam. Bij de jongste jeugd was het Nederland die er met de winst van door ging en Brazilië pakte de winst bij de oudere jeugd. Maar uiteindelijk ging het om de gezellige middag die alle jeugdleden met elkaar hebben gehad!

Uiteraard werd er tussendoor genoten van overheerlijke oliebollen, gebakken door Dianne Kalter.
Iedereen die geholpen heeft om deze middag mogelijk te maken willen we hartelijk bedanken!