29 april 2023

Oud Juliana 1 spelers gezocht!

Traditiegetrouw wordt aan het einde van het seizoen een wedstrijd georganiseerd waarbij alle oud Juliana 1 spelers het op kunnen nemen tegen het huidige eerste elftal. Dit jaar wordt deze wedstrijd gehouden op zaterdag 24 juni op sportpark Groot-Driene. Dit jaar willen we proberen om voor de echt oude garde een 7×7 wedstrijd te organiseren alvorens de iets minder oude garde het opneemt tegen het huidige 1e elftal. Daarnaast is het natuurlijk mogelijk om je enkel voor de 3e helft aan te melden.

Ben jij een oud speler van Juliana 1?
Dan kan je je aanmelden via deze link ( https://forms.gle/xiDuCehNS3JhmwGS8 ).

Geen oud speler? 
Dan ben je op 24 juni natuurlijk ook van harte welkom om de oude en nieuwe sterren te komen bekijken. De wedstrijd zal worden afgetrapt om 14.30uur.