30 mei 2017

Programma || Bal op het Dak toernooi 2017

Programma boekje digitale versie site

Zaterdag 3 juni staat het sportpark Groot-Driene in het teken van het jaarlijkse “Bal op het Dak-toernooi”. Dit toernooi speciaal voor senioren teams zal dit jaar voor de 4e keer worden georganiseerd door de toernooicommissie van Juliana ’32. Het toernooi is de eerdere edities als zeer geslaagd ervaren en naast de sportieve prestaties bleek het ook erg gezellig tijdens het feest achter af en tijdens de Champions League finale die elk jaar word bekeken.

Dit jaar zal er een primeur zijn voor de dames poule die dit jaar voor het eerst ook zullen gaan strijden om de prijzen. De afgelopen jaren is het al veel besproken, maar dit jaar heeft de toernooicommissie daad werkelijk ook het damestoernooi op poten gezet!

Door afmeldingen zoeken wij nog 1 dames en 1 heren team die een gezellig en sportief toernooi willen spelen om vervolgens in stijl af te sluiten tijdens de 3e helft.

Deelnemende teams heren:

  • FC Amigo (Steenwijk)
  • Quick ’20 (Oldenzaal)
  • Oud Juultje 3 (Hengelo)
  • Juliana ’32 35+ (Hengelo)
  • Fout Oranje (Hengelo)
  • Juliana ’32 3 (Hengelo)

Toernooischema Heren (Update 2-6-2017 16:18)

Deelnemende teams dames:

  • Wilhelminaschool Vr
  • ATC ’65 Vr
  • Juliana ’32 Vr

Toernooischema Dames (Update 2-6-2017 16:18)

Vorig jaar een groot succes gebleken en ook dit jaar zal er weer een 30-seconds target zijn. Scoren tijdens deze 30 seconden levert een mooie prijs op! Daarnaast zal er dit jaar een nieuw element worden toegevoegd aan het toernooi, namelijk de shoot-out! Na elke wedstrijd nemen beide teams 5 shoot-outs op de keeper.

Programma:
12:00 – Ontvangst deelnemende teams met koffie & broodjes
12:15 – Live loting in de kantine
13:00 – Start van de eerste wedstrijden
15:00 – Live DJ
16:30 – Start van de finale
20:45 – Champions League finale