20 december 2020

S.v. Juliana ’32 bedankt leden en vrijwilligers met gezellige Kerst Drive Thru

We leven op dit moment in een bizarre tijd. Ook bij onze club is het vanaf maart anders. De competitie werd stilgelegd, de kantine was gesloten en er werd even niet getraind. In de zomer kon er weer wat meer, maar helaas is nu ook weer alles stilgelegd. Ondanks dat er geen voetbal was en geen biertje gedronken kon worden in de kantine bewezen onze leden en vrijwilligers een echt clubhart te hebben. De contributie werd doorbetaald, vrijwilligers zetten een stapje extra om alles mogelijk te maken wat kon en vanuit vele hoeken werd hulp geboden. Dit was voor het bestuur reden om alle leden en vrijwilligers in het zonnetje te zetten tijdens een Kerst Drive Thru.

En het zonnetje scheen op zaterdagochtend 19 december. Het bestuur had het sportpark voor even weer opengesteld voor alle leden en vrijwilligers. In goed geregisseerde tijdsblokken konden zij met de auto een rondje rijden over het in kerstsfeer vervulde sportpark. Weer even de geur van het gras snuiven, de velden bekijken het sfeertje proeven om vervolgens met een leuke kerstattentie naar huis te gaan als dank voor het afgelopen jaar. “Het is bijzonder om te zien hoe trouw onze leden zijn geweest en hiervoor willen wij onze dank laten zien. Daarom is een goed gevulde goodybag het minste wat we kunnen doen” aldus het bestuur van de club. “Ook bij het samenstellen van de goodybag hebben we hulp gekregen vanuit de sponsoren omdat ze het zo een goed initiatief vonden”.