19 maart 2019

S.v. Juliana ’32 doet mee aan Rabo Clubkascampagne

De Rabo Clubkascampagne gaat weer van start! Tijdens deze actie kunnen klanten van de Rabobank stemmen op de diverse verenigingen. Op basis van het aantal stemmen verdeelt de Rabobank Centraal Twente €150.000,- onder de deelnemende verenigingen.

Ook S.v. Juliana ’32 doet mee aan deze leuke actie.
Als vereniging vinden wij dit een hele mooie actie om geld op te halen. Daarom willen graag zo veel mogelijk stemmen binnen halen. En roepen wij iedereen op om te stemmen op S.v. Juliana ’32.

Hoe werkt het?
Het is heel makkelijk! Alle klanten van de Rabobank Centraal Twente ontvangen een e-mail of brief met daarin een stemcode. Deze code is geldig voor 3 stemmen die ingezet kunnen worden op deelnemende verenigingen. Er kunnen maximaal 2 stemmen op 1 vereniging worden gezet. En wij zouden het heel gaaf vinden als wij er 1 of 2 mogen ontvangen!!

Stemmen kan van 19 maart tot 7 april. Hierna word de balans opgemaakt en wordt het geld verdeeld op basis van het aantal stemmen.

Wij hopen op jullie steun!
Om het nog makkelijker te maken, hoef je alleen op onderstaande button te drukken en je bent direct op de stempagina.