31 augustus 2022

S.v. Juliana ’32 viert 90 jarig jubileum

Op zaterdag 10 september bestaat onze vereniging 90 jaar.  Op deze dag in 1932 werd onze club opgericht.
Daarom zullen er op deze dag de hele dag festiviteiten zijn op ons sportpark voor alle leden. Van jong tot oud. Alle leden hebben een uitnodigingsmail ontvangen met het programma. Heb jij deze niet gehad? mail dan even naar nieuwsbrief@svjuliana32.nl en dan zorgen we dat je deze alsnog ontvangt.

12.00-13.00uur: Lunch voor jeugdleden
In ons clubhuis zal er voor de jeugdleden een lunch worden geregeld. Een lekker broodje met knakworst of zoetigheid en een drankje. Zodat je een volle maag hebt voor het leuke middagprogramma.

13.00-16.00uur: Activiteiten voor jeugdleden
Op onze velden zullen allerlei leuke (voetbal)activiteiten klaar staan. Een aantal opblaasattracties zullen worden opgesteld waar alle jeugdleden een leuke middag kunnen beleven. Ook broertjes en zusjes zijn van harte welkom.

20.00-00.00uur: Feestavond voor alle leden
’s Avonds zijn alle (senioren) leden welkom in ons clubhuis om te proosten op ons 90-jarig jubileum.