14 mei 2018

Seizoen voor jeugd wordt afgesloten met Jeugdkamp!

Om een sportief voetbaljaar voor de jeugd goed af te sluiten wordt er in het één na laatste weekend van juni wordt er voor de jeugd een activiteitenweekend georganiseerd. Het weekend zal plaatsvinden van vrijdagavond 22 juni (18.00uur) tot zaterdagmiddag 23 juni (17.00uur). De mini’s (Jo-7) zullen op zaterdagochtend aansluiten vanaf 09.30uur.
We hopen ook dat alle jeugdleden aanhaken bij dit weekend om het seizoen leuk af te sluiten. Aanmelden kan via het emailadres jeugdkampcommissie@svjuliana32.nl. Doe dit voor 21 mei. Als je helaas niet kunt deelnemen, laat dit dan ook even weten voor 21 mei.
Hierbij nog even de praktische informatie voor de jeugdleden:
Locatie: Sportpark Groot-Driene
Datum/tijd: 22 juni 18 uur tot en met 23 juni 17 uur.
Kosten: 5 euro per persoon. Betalen aan het begin van het kamp/dag.
Aanmelden/vragenjeugdkampcommissie@svjuliana32.nl o.v.v. naam, leeftijd, telefoonnummer, e-mailadres,team en  T-shirtmaat.