24 november 2017

Sinterklaas bezoekt jongste Juliana leden

Vol verwachting klopte het hart van 21 kinderen op woensdag 22 november. Sinterklaas kwam een bezoekje brengen aan S.v. Juliana ’32. Sinterklaas kwam met maar liefst 4 pieten op bezoek. En bracht ook nog een volle zak met cadeaus mee.

Iedereen mocht even bij Sinterklaas op schoot. Zoals altijd wist de Sint veel over de kids te vertellen. Rahim mocht zijn trucje laten zien. Nine en Lonneke voetbalde samen voor de Sint. Ook de broertjes David en Daniel waren van de partij, net zoals Vera, Ruben en Twan Moes.Mike met broertje Vin, Matthew en Michelle, Luca en kleine zusje Suuz. Ook Nordin, Gabriel, Kevin en Fae waren van de partij. Zelfs ons nieuwste talent van de mini’s Ruby was aanwezig.

Nadat iedereen bij de Sint was geweest moest de Sint weer verder. Nadat Sint was uitgezwaaid met ‘Dag Sinterklaasje’ konden alle kinderen voldaan met papa en mama naar huis.