6 december 2021

Sinterklaas bezoekt S.v. Juliana ’32

Ook dit jaar is het, ondanks alle maatregelen, toch gelukt. Sinterklaas kwam afgelopen zaterdag een bezoekje brengen aan onze club. Onder onze gloednieuwe overkapping hadden we een mooi plekje ingericht voor de goedheilig man. Alle jeugdleden konden na de training of wedstrijd even een bezoekje brengen aan de sint. En hij had voor iedereen wat lekkers meegenomen. Een chocoladeletter.

Voor de JO9-1 had de sint nog een extra verrassing. De sint had gehoord dat zij als team de meeste loten verkocht hadden met de Grote Clubactie. En zoals beloofd zat hier een prijs aan verbonden. Een teamuitje met het hele team naar De Beleverij in Hengelo. Hoe leuk is het als je dit cadeau krijgt uit de zak van Sinterklaas. Nadat alle cadeaus en chocoladeletters waren uitgedeeld en iedereen even met de sint had bijgepraat, werd er onder het zingen van ‘Dag Sinterklaasje’ afscheid genomen van de sint. Die nog een druk pakjesweekend voor de boeg had.

Bekijk hier alle foto’s van het bezoek van de Sint.