3 oktober 2017

Soccerbattle Jo9 t/m Jo13 – 16 oktober

Op maandag 16 oktober a.s. zal de jaarlijkse soccerbattle voor de jeugd weer worden georganiseerd. Deze razend snelle spelvorm heeft alle dimensies van het “normale” voetbal, alleen gaat het vele malen sneller. Op kleine veldjes zullen de teams in 2 tegen 2 duels strijden om de punten. Het toernooi zal om 18:00uur beginnen en tot ongeveer 19:15uur duren onder professionele leiding van Sven Padberg en andere jeugdtrainers.

De soccerbattle is een spelvorm welke is ontwikkeld door skills2score voetbalschool Oldenzaal. Tijdens het toernooi spelen wij dit op kleine goaltjes waarbij geen keepers worden gebruikt. Echter is het ook mogelijk voor oudere teams het te spelen met ook keepers.

Aanmelden voor de soccerbattle kan bij Sven Padberg of tot uiterlijk zondag 15 oktober bij je eigen trainer!

We hopen jullie allemaal te zien tijdens het toernooi!

Aftermovie Soccerbattle 2016

Soccerbattle 2018 Facebook-event