12 januari 2018

Spandoekencontest voor Jeugd bij Derby!

Op 27 januari staat dé zaterdagderby van Hengelo op het programma. Op Sportpark Groot Driene wordt om 14.30uur afgetrapt voor de wedstrijd S.v. Juliana 32 1 – Wilhelminaschool 1. Voorafgaand aan deze wedstrijd zijn er allerlei activiteiten georganiseerd voor de jeugd. Een aantal jeugdelftallen van Juliana spelen ook een echte derby tegen de jeugd van Wilhelminaschool. En is er een heuse spandoeken-contest. Hierbij dagen wij alle jeugdleden van Juliana en Wilhelminaschool uit om samen met het team, vrienden of een ander groepje het meest originele, creatiefste, mooiste of leukste spandoek te maken. Deze spandoeken worden tijdens de wedstrijd langs de kant van het veld opgehangen. Degene met het mooiste spandoek wint een hele gave prijs. Voor de aftrap van de wedstrijd Juliana ’32 1 – Wilhelminaschool 1 zal de jury de gemaakte spandoeken beoordelen en de winnaar kiezen. Deze winnaar wordt na afloop van de wedstrijd in de kantine bekend gemaakt.

Tip voor Juliana-jeugdleden: Ga met je team tijdens de laatste training voor de derby het spandoek maken in de kleedkamers of kantine? Dit kan je natuurlijk altijd overleggen met Gerard Halfwerk / Lucas Kuper! Zorg er dan wel voor dat je spandoek met stiften wordt gemaakt zodat de ruimte wel schoon blijft.

Voor meer informatie over deze contest kan je terecht bij de Jeugdcommissie.