2 oktober 2020

Steun ons bij Rabo Clubsupport

De Rabobank steunt locatie verenigingen niet door middel van sponsoring. Maar een keer per jaar houden ze een initiatief om lokale verenigingen te steunen. Dit jaar heet deze actie Rabo Clubsupport. Met deze actie bepalen alle leden van de Rabobank naar welke verenigingen het geld gaat. Ben jij lid van de Rabobank? Of heb je een rekening bij de Rabobank? Dan kun jij op S.v. Juliana ’32 stemmen! Hoe meer stemmen wij binnen halen, hoe meer opbrengst er zal zijn.

Hoe kun je deelnemen?
Alleen leden van de Rabobank kunnen stemmen. Heb jij een rekening bij de Rabobank, dan kan je heel makkelijk lid worden. Als je inlogt in Rabo Bankieren via de website of app kun je via ‘Zelf Regelen’ naar ‘Lidmaatschap’. Hierbij doorloop je een aantal simpele stappen en kun jij gratis lid worden.

Zodra je lid bent kun je jouw stem uitbrengen via ‘ClubSupport’.  Zoek even op S.v. Juliana ’32 en geef ons je stem.

Wanneer kun je stemmen?
Leden van de Rabobank kunnen hun stem uitbrengen tussen 5 en 25 oktober.

Alvast heel erg bedankt voor jullie steun!!