7 december 2019

Stijn Kistemaker verlengt als trainer van Juliana1

Het seizoen heeft de winterstop nog niet bereikt, maar achter de schermen wordt er al hard gewerkt aan volgend seizoen. Zo hebben we afgelopen week een akkoord bereikt met Stijn Kistemaker, trainer van Juliana 1. Na twee seizoenen is er een akkoord bereikt om ook het seizoen 2020/2021 er aan vast te plakken.

“Als Juliana zijn we blij om nog een seizoen door te gaan met Stijn als hoofdtrainer. Na gesprekken met Stijn en het eerste elftal bleek dat er een goede basis ligt om de samenwerking te verlengen.” aldus Gerben Prins, Coördinator Team Voetbal. “Ook de rest van de groep zal grotendeels in tact blijven dus kunnen we de focus leggen op het zo goed mogelijk eindigen van het huidige seizoen én op de doorontwikkeling naar volgend seizoen” aldus Prins.

Stijn begon in het seizoen 2017/2018 als trainer bij S.v. Juliana ’32.