Teamgegevens laden...

Juliana 3

Vorige wedstrijd

zaterdag 16 oktober
Juliana 3
UDI 3

Volgende wedstrijd

zaterdag 23 oktober
Juliana 3
Hengelo 2
12:30

Spelers

Cas van Alste
Cas van Alste
Wouter ter Beke
Wouter ter Beke
Jeroen Brantsma
Jeroen Brantsma
Stephan van Dokkum
Stephan van Dokkum
Jeroen Fonferek
Jeroen Fonferek
Gerben Grobbe
Gerben Grobbe
Aernout Heerze
Aernout Heerze
Bjorn Hilverda
Bjorn Hilverda
Jelmer Huitema
Jelmer Huitema
Ruben Kooistra
Ruben Kooistra
Wouter Kranenburg
Wouter Kranenburg
Marc Kuipers
Marc Kuipers
Stefan Nijhof
Stefan Nijhof
Marc Nijhuis
Marc Nijhuis
Jurriën Peters
Jurriën Peters
Wietse Sappema
Wietse Sappema
Tim Snellers
Tim Snellers
Martijn Snijders
Martijn Snijders
Willem Woning
Willem Woning
Niek Bauhuis
Niek Bauhuis
Maarten Weerkamp
Maarten Weerkamp
Kelvin Halfwerk
Kelvin Halfwerk
Jarno Harberink
Jarno Harberink
Pedro Cantekin
Pedro Cantekin
Errol Uner
Errol Uner
Werner Heuver
Werner Heuver

Leiding

Richard Belvroy
Trainer
Richard Belvroy
Jurriën Peters
Leider
Jurriën Peters
Bertil Schapelhouman
Leider
Bertil Schapelhouman

Training

Donderdag
19:30  - 21:00
poules: 3

Stand

# Gespeeld Punten
# G P
1 Veensche Boys 4 1 3
2 Eendracht '30 3 1 3
3 Sportclub Groessen 4 (zat) 1 3
4 PH 4 1 3
5 Sparta Nijkerk 4 1 3
6 EDON 2 1 3
7 Berkum 7 1 3
8 Zeewolde 5 1 3
9 Helios 3 1 3
10 VVOP 4 1 3
11 Avereest 2 1 3
12 OWIOS 6 1 3
13 SC Rheden 2 1 3
14 Sv Zalk 2 1 3
15 DOS '37 4 1 3
16 Eerbeekse Boys 3 1 3
17 Quick '20 3 1 3
18 Wilsum 2 1 3
19 ZAC 6 1 3
20 Bon Boys 2 1 3
21 Kolping-Dynamo 4 1 3
22 SCE 3 1 3
23 Excelsior Z. 3 1 3
24 Juventa '12 4 1 3
25 sv Reaal Dronten 3 1 3
26 Sportclub Rijssen 2 1 3
27 NEO 3 1 3
28 OWIOS 4 1 3
29 Sportlust Glanerbrug 3 1 3
30 FC 't Centrum 2 1 3
31 DVV 3 1 3
32 ESA 5 1 3
33 Hardenberg '85 4 1 3
34 Go Ahead Kampen 5 1 3
35 SKV 5 1 3
36 Lelystad '67 3 1 3
37 Olympia'28 5 1 3
38 OWIOS 3 1 3
39 Swift '64 3 1 3
40 Tubantia 2 1 3
41 SCE 2 1 3
42 SDV Barneveld 6 1 3
43 SML zat. 3 1 3
44 VIOS V. 3 1 3
45 SC Bemmel 2 1 3
46 DES 3 1 3
47 FC Zutphen 3 1 3
48 Zwolsche Boys 5 1 3
49 Oeken 2 1 3
50 Blauw Geel '55 4 1 3
51 Sportclub Groessen 5 (zat) 1 3
52 WVF 6 1 3
53 FC Horst 3 1 3
54 Terborg 2 1 1
55 VIOD 2 (zat) 1 1
56 AGOVV 5 0 0
57 ATC '65 5 0 0
58 vv Ede/Victoria 2 0 0
59 ESA 4 0 0
60 Excelsior '31 4 0 0
61 GFC 2 0 0
62 Hardenberg '85 3 0 0
63 Juliana '32 3 0 0
64 Oranje Nassau 5 0 0
65 Trekvogels 2 0 0
66 UDI 3 0 0
67 SC Enschede 2 1 0
68 AZSV 5 1 0
69 Hatto Heim 6 1 0
70 FC RDC 3 1 0
71 Bennekom 3 1 0
72 IJVV 3 1 0
73 SDS' 55 3 1 0
74 Berkum 6 1 0
75 ESA 7 1 0
76 sv Reaal Dronten 4 1 0
77 Albatross 2 1 0
78 Bon Boys 3 1 0
79 FC Horst 5 1 0
80 KHC 3 1 0
81 Sparta Nijkerk 5 1 0
82 SC Bemmel 3 1 0
83 v.v. Dieren 3 1 0
84 Quick 1888 3 1 0
85 SKV 3 1 0
86 De Paasberg 2 1 0
87 Kloosterhaar 2 1 0
88 SEH 3 1 0
89 Trekvogels 5 1 0
90 UDI 2 1 0
91 ASV '57 2 1 0
92 FC Horst 4 1 0
93 FC Winterswijk 2 1 0
94 ATC '65 2 1 0
95 Beuningse Boys 3 1 0
96 ESA 6 1 0
97 Excelsior '31 7 1 0
98 Nunspeet 4 1 0
99 Oranje Nassau 4 1 0
100 ONA '53 4 1 0
101 Terschuurse Boys 3 1 0
102 HTC 4 1 0
103 Hulzense Boys 4 1 0
104 SC Rheden 3 1 0
105 WVF 4 1 0
106 De Zweef 3 Zat. 1 0
107 Juliana '31 5 1 0
108 OSC 3 1 0
109 SDC '12 6 1 0
110 Groen Wit '62 3 1 0
111 IJVV 7 1 0
112 SDC Putten 5 1 0
113 asv Dronten 7 1 0
114 Hoevelaken 4 1 0
115 Rood-Wit '58 2 1 0
116 DOS '37 5 1 0
117 Blauw Geel '55 5 1 0
118 FC Bergh 4 1 0
119 DVOL 2 1 0

Stand

# Gespeeld Punten
# G P
1 Juliana '32 3 3 7
2 Drienerlo 2 3 6
3 Sparta E. 4 3 4
4 Rigtersbleek 4 3 0

Stand

competitie, 5e klasse 21

# Gespeeld Punten
# G P
1 Tubantia 2 3 9
2 Juliana '32 3 3 7
3 De Esch 5 3 7
4 ATC '65 5 3 4
5 SDC '12 8 3 4
6 Achilles '12 2 3 3
7 Hengelo 2 3 3
8 Quick '20 5 3 3
9 SDC '12 6 2 1
10 BWO 2 2 1
11 Quick '20 7 2 1
12 avc Heracles 5 2 0