Teamgegevens laden...

ST: Juliana ’32 / Wilhelminaschool VR1

Vorige wedstrijd

zaterdag 11 december
Achilles E VR1
ST: Juliana'32/Wilhelminaschool VR1

Volgende wedstrijd

zaterdag 29 januari
ST: Juliana'32/Wilhelminaschool VR1
Achilles '12 VR1
14:30

Vanaf het seizoen 2019/2020 is S.v. Juliana ’32 met sv. Wilhelminaschool een samenwerkingsverband aangegaan voor het damesvoetbal.

 

Spelers

Anke
Anke
Ashley
Ashley
Chris
Chris
Daniek
Daniek
Jacobine
Jacobine
Kirsten
Kirsten
Kristel
Kristel
Kimberley
Kimberley
Linda
Linda
Michelle
Michelle
Mirte
Mirte
Sharon
Sharon
Reimira
Reimira
Willemijn
Willemijn

Leiding

Gerard
Trainer/Coach
Gerard
Ronny
Assistent Trainer
Ronny
Korine Grobbe
Leidster
Korine Grobbe
Rens van der Meer
Materiaalbeheer
Rens van der Meer

Trainingen

Maandag
19:30  - 21:00
Donderdag
19:30  - 21:00
poules: 4

Stand

# Gespeeld Punten
# G P
1 WVF VR1 1 3
2 TVC '28 VR2 1 3
3 VIOD VR1 1 3
4 Lochuizen VR1 1 3
5 Hulzense Boys VR1 1 3
6 ST: Lemelerveld/Lemele VR1 1 3
7 Avanti W. VR1 1 3
8 FC Horst VR1 1 3
9 EDON VR1 1 3
10 PH VR1 1 3
11 GVA VR1 1 3
12 LSV VR1 1 3
13 Spero VR1 1 3
14 VVOG VR1 1 3
15 DVS'33 Ermelo VR3 1 3
16 WVW VR1 1 3
17 SVHA VR1 1 3
18 SC Klarenbeek VR2 1 3
19 FC Dinxperlo VR1 0 0
20 Go Ahead Kampen VR1 0 0
21 Sparta Nijkerk VR3 1 0
22 WWNA VR1 1 0
23 Colmschate '33 VR2 1 0
24 Leones VR1 1 0
25 Orion VR3 1 0
26 Quick 1888 VR2 1 0
27 Quick 1888 VR1 1 0
28 DIO '30 VR1 1 0
29 Raalte VR1 1 0
30 ST: Juliana'32/Wilhelminaschool VR1 1 0
31 Spcl. Brummen VR1 1 0
32 Losser VR1 1 0
33 MVV '69 VR1 1 0
34 SSA DVC Dedemsvaart VR1 1 0
35 SP Rekken VR1 1 0
36 SV Basteom VR1 1 0
37 SDC '12 VR1 1 0
38 Avereest VR1 1 0

Stand

# Gespeeld Punten
# G P
1 VVOG VR1 1 3
2 SDC '12 VR1 1 3
3 DIO '30 VR1 1 3
4 Quick 1888 VR2 1 3
5 FC Dinxperlo VR1 1 3
6 Hulzense Boys VR1 1 3
7 Orion VR3 1 3
8 Leones VR1 1 3
9 FC Horst VR1 1 3
10 WWNA VR1 1 3
11 SP Rekken VR1 1 3
12 WVF VR1 1 3
13 TVC '28 VR2 1 3
14 Avanti W. VR1 1 3
15 EDON VR1 1 3
16 ST: Juliana'32/Wilhelminaschool VR1 1 3
17 VIOD VR1 1 3
18 Avereest VR1 1 3
19 DVS'33 Ermelo VR3 1 3
20 ST: Lemelerveld/Lemele VR1 1 3
21 ST: Terborg/Silvolde/VVG'25 VR1 1 3
22 WVW VR1 1 3
23 Go Ahead Kampen VR1 1 3
24 SC Klarenbeek VR2 1 3
25 SSA DVC Dedemsvaart VR1 1 3
26 SVHA VR1 1 3
27 Losser VR1 1 3
28 Lochuizen VR1 1 3
29 PH VR1 1 3
30 Quick 1888 VR1 1 3
31 SV Basteom VR1 1 3
32 LSV VR1 1 3
33 Colmschate '33 VR2 1 3
34 Spcl. Brummen VR1 1 3
35 Spero VR1 1 3
36 GVA VR1 1 3
37 MVV '69 VR1 0 0
38 Raalte VR1 0 0
39 Sparta Nijkerk VR3 0 0
40 SJO UNO'21 VR1 1 0
41 DTS '35 Ede VR3 1 0
42 Loo VR1 1 0
43 Beuningse Boys VR2 1 0
44 SV Zwolle VR1 1 0
45 Warnsveldse Boys VR2 1 0
46 Achilles E VR1 1 0
47 Hierden VR1 1 0
48 SV CCW '16 VR1 1 0
49 SJO MEC/Bredevoort VR1 1 0
50 BWO VR1 1 0
51 SVZW VR1 1 0
52 AVW '66 VR1 1 0
53 V en L VR1 1 0
54 ESC VR1 1 0
55 sv Loil VR1 1 0
56 Prins Bernhard VR1 1 0
57 SEH VR1 1 0
58 Ulftse Boys VR1 1 0
59 Achilles '12 VR1 1 0
60 De Bataven VR1 1 0
61 Reutum VR1 1 0
62 SVI VR1 1 0
63 Broekland VR1 1 0
64 Pax VR1 1 0
65 SJO JCHW VR1 1 0
66 AAC-Olympia VR1 1 0
67 DES VR1 1 0
68 CHRC VR1 1 0
69 Kesteren VR1 1 0
70 AZSV VR4 1 0
71 Keijenburgse Boys VR1 1 0
72 RVW VR1 1 0
73 Stroe VR1 1 0
74 Voorwaarts T VR1 1 0
75 Trekvogels VR4 1 0

Stand

# Gespeeld Punten
# G P
1 ST: Juliana'32/Wilhelminaschool VR1 3 9
2 Oranje Nassau VR2 3 6
3 v.v. Hellendoorn VR2 3 3
4 Daarlerveen VR1 3 0

Stand

competitie, 4e klasse 1

# Gespeeld Punten
# G P
1 ST: Juliana'32/Wilhelminaschool VR1 8 15
2 Achilles '12 VR1 8 15
3 Sparta E. VR1 7 12
4 Drienerlo VR1 8 12
5 PH VR1 7 11
6 Quick '20 VR2 6 9
7 Avanti W. VR1 7 9
8 NEO VR1 6 7
9 Achilles E VR1 7 7
10 Losser VR1 4 4
11 FC Berghuizen VR1 6 4