21 oktober 2017

Vrienden van Jeugd sponsoren 2 goaltjes!

Wekelijks zijn er ongeveer 30 trouwe leden die investeren in onze jeugdspelers. Door iedere week een klein bedrag te sponsoren wordt er gespaard om de jeugd van onze club te ondersteunen. Onlangs was het bedrag in deze spaarpot hoog genoeg om iets mee te kunnen doen. Van de opbrengsten  zijn twee kleine goaltjes gekocht. Deze goaltjes zijn nodig voor de toernooien die de JO-7 (Mini’s) spelen. Zaterdag 14 oktober, bij het eerste JO-7 toernooi zijn deze goaltjes voor het eerst in gebruik zijn genomen. Daarnaast gaan de goaltjes ook gebruikt worden voor oefeningen tijdens trainingen voor de jeugd. Maar ook de senioren teams maken bij sommige trainingsvormen gebruik van deze mini-goaltjes.

 

Ben jij ook geïnteresseerd hoe jij kan bijdragen aan de toekomst van onze jeugd?
Vraag meer informatie bij Gerard Halfwerk of aan de bar in de kantine.