12 mei 2021

Zaterdag 22 mei gaat ons terras open!

Dinsdagavond was er weer een persconferentie over de coronamaatregelen. Met daarin goed nieuws voor ons als sportvereniging. Naast dat er weer getraind mag worden in groepsverband, mogen ook de terrassen van sportkantines open!

Dit zou betekenen dat ons vernieuwde terras, met prachtige overkapping, eindelijk kan worden gebruikt. Omdat de openingstijden tot maximaal 20.00uur ’s avonds zijn, heeft het geen zin om op doordeweekse avonden het terras te openen. Daarom hebben we besloten om op zaterdag open te gaan. Met als eerste zaterdag 22 mei!

Op dit moment zijn we bezig met een plan om er voor te zorgen dat we veilig open kunnen. Zodra we hier meer over weten lees je dat op onze site/social media. Maar zet 22 mei alvast in je agenda voor ene heerlijk drankje op ons vernieuwde terras.

Ps. een klein voorbehoud. Als onze premier maandag op de pauze-knop drukt en de versoepelingen niet door gaan, zal ons terras ook helaas nog even moeten wachten.